یکشنبه, 27 مرداد 1398 - Sunday, 18 August 2019
کد خبـر : 4085
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۳۲

کشف جسد یک زن در دلوار/ زن دوم در حال مداوا

کشف جسد یک زن در دلوار/ زن دوم در حال مداوا

آوای پارسیان: کشف جسد یک زن در شهر دلوار از توابع شهرستان تنگستان و همچنین زن دیگری که شرایط وخیمی داشته، زمینه ساز گمانه زنی‌هایی شده است.

 کشف جسد یک زن در شهر دلوار از توابع شهرستان تنگستان و همچنین زن دیگری که شرایط وخیمی داشته، زمینه ساز گمانه زنی‌هایی در میان اهالی این منطقه شده است.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ این اجساد صبح امروز در کنار جاده و با اطلاع یکی از رهگذران به پلیس کشف شده است.

نیروی انتظامی استان طی اطلاعیه ای اعلام کرده که "هویت هر دو جسد شناسایی شده و ارتباطی با همدیگر نداشته اند، بلکه بصورت اتفاقی حادثه در این منطقه رخ داده است."

متن اطلاعیه روابط عمومی پلیس استان بوشهر به شرح زیر است:

صبح امروز چهارشنبه 28 فروردین ماه در محدوده شهر دلوار از توابع شهرستان تنگستان و یکی از جاده های اطراف جسد دو خانم کشف شد، در راستای تنویر افکار عمومی موارد زیر را به اطلاع مردم شریف استان می رساند:

1- این دو جسد هیچ ارتباطی با همدیگر نداشته، کاملا اتفاقی این دو حادثه بصورت همزمان در محدودهای ذکر شده رخ داده است.

2- هویت هر دو جسد بلافاصله بوسیله پلیس شناسایی و کشف شد، ضمن اطلاع به خانواده آنها موارد لازم در اختیار خانوده ها قرار گرفت.

3- یکی از خانم هایی که جسدش کشف شد، خوشبختانه دارای علایم حیاتی است که در یکی از مراکز درمانی تحت مداوا و مراقبت های پزشکی  می باشد.

4- خانم دومی که جسدش کشف شد متاسفانه فوت کرده است.

5- علت هر دو حادثه غیر امنیتی است، کارآگاهان کشف جرم پلیس آگاهی در حال بررسی های تخصصی هستند، به محض تکمیل تحقیقات در صورت لزوم اطلاع رسانی خواهد شد.

6- ضمن تشکر از همکاری و همراهی مردم و علی الخصوص رسانه ها با پلیس استان استدعا داریم از گمانه زنی های غیر دقیق و انتشار شایعات غیر واقعی در این زمینه خودداری کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه