پنج شنبه, 08 خرداد 1399 - Thursday, 28 May 2020
کد خبـر : 4100
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۰:۲۲

باند سوداگران مرگ در عسلویه متلاشی شد

باند سوداگران مرگ در عسلویه متلاشی شد

آوای پارسیان:فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر در عسلویه خبر داد و گفت: با اقدامات فنی و پلیسی باند سوداگران مرگ در عسلویه در پوشش مسافر متلاشی شد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ پیمان فتاحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در  عسلویه از برقراری امنیت پایدار در عسلویه خبر داد و اظهار داشت:  جرایم به ویژه جرایم خشن در شهرستان عسلویه کاهش چشمگیری یافته است که این کاهش در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد.

وی با تاکید بر برخورد با قاچاق کالا و مواد مخدر افزود: تیم‌های تخصصی نیروی انتظامی برای شناسایی و برخورد با قاچاقچیان شبانه‌روز در محورها و مکان‌های مختلف عسلویه فعالیت می‌کنند.

وی، با تاکید بر ناامن بودن فضای این شهرستان برای فعالیت سوداگران مرگ افزود: با حضور قاطع پلیس در صحنه تمام  نقاط شهرستان عسلویه برای سوداگران مرگ ناامن است.

رئیس پلیس  عسلویه با  اشاره به متلاشی شدن باند حرفه‌ای مواد مخدر تصریح کرد:ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید مصطفی خمینی(ره)  در محور ورودی شهرستان عسلویه با هوشیاری و دقت عمل، موفق شدند در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس  یک محموله موادمخدر را کشف کنند.

سرهنگ فتاحی بیان کرد: ماموران پلیس حین بازرسی اتوبوس  به یکی از مسافران  مشکوک شدند و در بازرسی بدنی از وی 9کیلو و 700 گرم تریاک کشف کردند.

وی گفت: این فرد که اهل یکی از استان‌های شمال غرب کشور است با تهیه این مقدار تریاک  قصد داشت در پوشش مسافر این محموله را به استان بوشهر وارد کند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه