پنج شنبه, 08 خرداد 1399 - Thursday, 28 May 2020
کد خبـر : 4102
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۰:۲۷

دستگیری ۳مرد در حال تکه تکه کردن پراید!

دستگیری ۳مرد در حال تکه تکه کردن پراید!

آوای پارسیان: رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه از دستگیری سارقان قوی هیکل در حال اوراق کردن یک خودروی سواری خبر داد.

به گزارش«آوای پارسیان»؛ سرهنگ چنگیز ایدون در گفت‌وگو با ایسنا دراین باره گفت: مأموران گشت کلانتری ۱۶۰ خزانه حوالی ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که مشاهده کردند در یکی از خیابان‌های فرعی و کم تردد، سه مرد قوی هیکل از یک دستگاه خودرو پراید پیاده شده و اقدام به تکه تکه کردن یک دستگاه خودروی سواری پراید دیگر کردند.

وی با بیان اینکه با مشاهده این اقدام بلافاصله عوامل عملیات کلانتری خزانه نیز به محل حاضر شدند، گفت: در عملیاتی پلیس این سه نفر دستگیر و به کلانتری منتقل شدند که در بازجویی‌هایی اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو سواری و اوراق کردن آن اعتراف کردند.

ایدون ادامه داد: این افراد در اعترافات خود مدعی شدند که پس از سرقت سواری پراید، قصد داشتند تا قطعات و تکه‌های مختلف آن را به فروش برسانند که دستگیر شدند.

رئیس کلانتری ۱۶۰ خرانه با اشاره به بررسی سوابق متهمان دستگیر شده، گفت: این افراد بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند و یکی از آنها دارای سابقه دستگیری بود و دو نفر دیگر فاقد سابقه کیفری بودند.

ایدون با اشاره به ۹ تشکیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده، خاطرنشان کرد: این افراد به همراه خودرو مسروقه مکشوفه به دادسرا معرفی شدند تا با حکم قضائی نسبت به کشف دیگر جرایم احتمالی و نیز رسیدگی به جرمشان اقدام شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه