جمعه, 29 شهریور 1398 - Friday, 20 September 2019
کد خبـر : 4122
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۵۸

آغاز صدور دفترچه بیمه برای مددجویان بوشهری

آغاز صدور دفترچه بیمه برای مددجویان بوشهری

آوای پارسیان: مدیرکل بیمه سلامت بوشهر گفت: مددجویان کمیته امداد براساس تفاهم نامه هیچ هزینه ای برای صدور دفترچه بیمه سلامت پرداخت نمی کنند.

 مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: 600 دفترچه بیمه سلامت مددجویان کمیته امداد استان در دفاتر پیشخوان دولت آماده تحویل است.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ پرویز رمضانی افزود: این افراد می توانند برای دریافت دفترچه خود به همراه مدارک لازم شامل کارت عضویت کمیته امداد، شناسنامه، کد ملی و یک قطعه عکس به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

وی بیان کرد: براساس تفاهم نامه این سازمان با کمیته امداد بیش از20 هزار مددجوی این استان زیر پوشش خدمات بیمه سلامت قرار می گیرند و براساس لیست ارسالی این کمیته که در سامانه امید سازمان بارگذاری شده است برای این مددجویان دفترچه صادر و امکان دریافت خدمات بیمه ای یکسان و بدون هیچ تبعیضی برای این افراد فراهم می شود.

وی یادآور شد: با امضای این تفاهم نامه در گام نخست برای بیماران خاص زیر پوشش در شهرهای بالای 20 هزار نفر دفترچه بیمه سلامت صادر و برای سایر مددجویان در دست اقدام است.

رمضانی گفت: با انتقال پوشش بیمه ای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر آمار بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در این استان به بیش از 510 هزار نفر رسید.

وی تاکید کرد: مددجویان کمیته امداد براساس تفاهم نامه هیچ هزینه ای برای صدور دفترچه بیمه سلامت پرداخت نمی کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه