جمعه, 29 شهریور 1398 - Friday, 20 September 2019
کد خبـر : 4132
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۳۵

پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی تنگستان تجهیز می‌شوند

پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی تنگستان تجهیز می‌شوند

آوای پارسیان: فرماندار تنگستان گفت: با تامین اعتبار لازم در کمیته برنامه ریزی پژوهش سراها و آزمایشگاه های دانش آموزی در این شهرستان تجهیز می شوند.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از ایرنا؛ عبدالحسن رفیعی پور روز پنجشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش افزود: برای ترویج و تقویت فرهنگ پژوهش در مدرسه و در بین دانش آموزان تجهیز پژوهش سراها ضروری است.

وی اظهار داشت: احداث و نوسازی مدارس تخریبی موجود در شهرستان تنگستان از دیگر اولویت های این شهرستان در سال جاری است و براساس اعلام آموزش و پرورش اعتبارات در این بخش توزیع می‌ شود.

فرماندار تنگستان افزود: انتظار می رود در احداث و نوسازی مدارس تخریبی که یکی از اولویت‌های شهرستان است با توجه به اعتباراتی که در سفر هیات دولت به استان اختصاص داده شده و قول مساعد استانداری مبنی بر اینکه تنگستان در بحث احداث مدارس و تامین اعتبار در اولویت قرار می گیرد، از این ظرفیت و هم از ظرفیت کمیته برنامه ریزی شهرستان استفاده شود.

وی بیان کرد: شهرداران و دهیاران شهرستان تنگستان در بحث برگزاری دوره‌های آموزشی و کلاس‌های تقویتی همکاری و همراهی لازم با آموزش و پرورش داشته باشند.

رفیعی پور گفت: آموزش پایه توسعه هر کشوری است و سرمایه گذاری در این بخش نقشی مهم درتوسعه و پیشرفت دارد زیرا سرنوشت هر کشوری بستگی به کیفیت و محتوای آموزشی آن دارد.

وی ادامه داد: با توجه به آسیب‌هایی که امروز دانش آموزان را تهدید می‌ کنند حضور مشاور در مدارس شهرستان نیازی ضروری است.

فرماندار تنگستان برضرورت اجرای مصوبه‌ های شورای آموزش و پرورش تاکید کرد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه