چهارشنبه, 28 شهریور 1397 - Wednesday, 19 September 2018
کد خبـر : 414
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲

شلاق، کار اجباری و تبعید، عاقبت تعرض به زنان

 آوای پارسیان مرد جوانی که متهم بود چند زن را به صورت سریالی مورد تعرض قرار داده است، به شلاق، کار اجباری و تبعید محکوم شد.
 
به گزارش شرق، چندی پیش زن جوانی به اداره پلیس مراجعه کرد و از تعرض سریالی مرد جوانی خبر داد. این دختر جوان به کارآگاهان گفت: مدتی پیش یکی از دوستانم به نام نگین درحالی‌که اشک می‌ریخت گفت پسر جوانی او را مورد آزار قرار داده و از او فیلم گرفته است.
 
او از من خواست کمکش کنم، برای همین برای پی‌گرفتن فیلم‌ها با دوستم به سراغ این مرد جوان رفتیم. او به ما قول داد فیلم‌ و عکس‌ها را می‌دهد، اما ناگهان به سمت حاشیه تهران رفت و با تهدید چاقو این‌بار من را آزار داد.
 
پس از این اتفاق متوجه شدم این مرد یکی دیگر از دوستانم را مورد آزار قرار داده است. به‌این‌ترتیب با توجه به شکایت این زن، جست‌وجوی پلیس برای پیداکردن مرد جوان آغاز شد و دو شاکی دیگر نیز شناسایی شده و با شرح حادثه از این مرد شکایت کردند. در ادامه تحقیقات، کارآگاهان با شناسایی متهم او را بازداشت کردند و مورد بازجویی قرار دادند.
 
او که ابتدا منکر آزار و اذیت شکات شد، گفت: ٣٥ سال دارم و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته عمران هستم. با شاکیان دوست بودم، اما هرگز آنها را مورد آزار و اذیت قرار نداده‌ام. پس از بازجویی از این متهم، او با قرار وثیقه از زندان آزاد شد. پس از مدتی، چهارمین قربانی به پلیس مراجعه کرد و گفت این مرد جوان او را هم مورد آزار و اذیت قرار داده است.
 
به‌این‌ترتیب با توجه به شکایت شاکیان و سایر مدارک موجود در پرونده، متهم به شعبه هشت دادگاه کیفری استان تهران احضار شد، اما متهم در این جلسه حاضر نشد. وکیل متهم در این جلسه که به صورت غیرعلنی برگزار شد، از قضات خواست تا بار دیگر از شاکیان تحقیق شود.
 
قضات با درخواست وکیل موافقت کردند و با تکمیل تحقیقات روشن شد چهار شاکی حرف‌‌های متناقضی را مطرح می‌کنند. با توجه به گفته‌های متناقض شاکیان، هیئت قضات وارد شور شدند و متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و وی را به صد ضربه شلاق، ١٨ ماه اقامت اجباری در شهری بدآب‌وهوا و خدمات رایگان شهری به صورت روزانه در همان شهر محکوم کردند.
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه کردن نظر