پنج شنبه, 08 خرداد 1399 - Thursday, 28 May 2020
کد خبـر : 4226
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۸

ترمز افزایش قیمت خودرو کشیده شد/ کاهش ۲۲ میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی

ترمز افزایش قیمت خودرو کشیده شد/ کاهش ۲۲ میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی

در ماه های گذشته با افزایش قیمت انواع خودروها کسی تمایل به فروش خودرو نداشت اما امروز روند کاهشی قیمت ها عاملی شده تا فروشنده در بازار باشد اما خبریاز مشتری نیست.

آوای پارسیان: بازار امروز خرید و فروش خودرو نسبت به هفته گذشته همچنان با روند کاهشی قیمت ها روبه رو است. البته یکی از مؤثرترین دلایل این کاهش قیمت ها را باید رکود معاملات در بازار دانست چرا که به اعتقاد فروشندگان خودرو کمتر مشتری در بازار دیده می شود و همه به امید کاهش قیمت دست از خرید کشیده اند.
نکته جالب اینجاست که تا ماه های گذشته با افزایش قیمت انواع خودروها کسی تمایل به فروش خودرو نداشت اما امروز روند کاهشی قیمت ها عاملی شده تافروشنده در بازار باشد اما خبری از مشتری نیست. فروشندگان خودرو معتقدند همچنان عرضه خودرو توسط شرکت های خودروساز به کندی انجام می شود اما بسته شدن سایت های فروش خودرو و آگهی های غیر منطقی در فضای مجازی باعث شده تا نرخ های خلاف واقع خودرو در بازار عنوان نشود.
 یکی از فروشندگان خودرو در همین ارتباط به خبرنگار تسنیم می گوید: بازار در شوک کاهش قیمت ها و کسی به روشنی دلیل این موضوع را نمی داند البته افزایش قیمت ها هم به صورت غیر منطقی بود و همه به دنبال چرایی این نابسامانی بازار بودند.
وی با بیان اینکه برخی برای سود بیشتر چندین خودرو خریداری کرده و امروز نمی دانند باید چگونه آنها را بفروشند، افزود: اگر شوک جدیدی به بازار خودرو وارد نشود با روند کاهشی قیمت ها بازار خودرو به سمت ثابت و رونق معاملات پیش خواهد رفت.
در حال حاضر کاهش قیمت در خودروهای داخلی به مدار22میلیون تومان رسیده است به نحوی که قیمت ساندرو استپ وی از 205 میلیون به 190 میلیون تومان، پژو207 اتومات از 179 میلیون به 168 میلیون تومان، پژو405 از 83 میلیون به 78 میلیون تومان، سمند ال ایکس از ...

خبرگزاری تسنیم

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه