چهارشنبه, 28 شهریور 1397 - Wednesday, 19 September 2018
کد خبـر : 426
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۵۹

تولد نوزادی شبیه موجودات فضایی!+عکس

تولد نوزادی شبیه موجودات فضایی!آوای پارسیان  چند روز پیش نوزادی عجیب الخلقه در اوتار پرادش هند به دنیا آمد که ظاهری بسیار عجیب دارد.

 باشگاه خبرنگاران؛ این نوزاد چشمانی بیش از اندازه قرم، درشت، از حدقه در آمده و یک بینی عجیب با حفره های بزرگ دارد که چهره ای نا زیبا و تا حدی ترسناک برای او رقم زده و همین موضوع موجب وحشت همسایگان شده است.
 
همسایگان به دلیل ظاهر عجیب و ترسناک این نوزاد به او لقب موجود بیگانه یا فضایی را داده‌اند و هر روز تعداد زیادی از آنها برای تماشا به منزل خانواده آلیگار می آیند.
 
کریشما، مادر این نوزاد می‌گوید: اواخر شب برای زایمان به بیمارستان رفتم و حدود ساعت 4 صبح بود که به صورت طبیعی فارغ شدم، شوق بسیاری برای دیدن فرزندم داشتم اما هنگامی که او را دیدم واقعا شوکه شدم چون تاکنون چیزی شبیه به آن در عمر خود مشاهده نکرده بودم به هر حال با تمام این اوصاف او بچه من است و عاشقانه دوستش خواهم داشت.
 
همسر کریشما ارشدخان که یک نقاش است درباره پسرش می‌گوید: این بچه را خداوند به ما هدیه کرده و تا زمانی که تقدیر به وی اجازه زنده ماندن دهد ما از او با جان و دل مراقبت خواهیم کرد.
 
نکته عجیب دیگری که درباره خلقت این نوزاد وجود دارد این است که او گوش هم ندارد. او به درستی تنفس می کند و پزشکان معتقدند به احتمال زیاد به زندگی خود با همین وضع ادامه خواهد داد. پدر و مادر او نیز امید بسیار دارند که فرزندشان زنده بماند.
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه کردن نظر