سه شنبه, 23 مهر 1398 - Tuesday, 15 October 2019
کد خبـر : 4271
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۵۲

هشدار فرماندار بوشهر به کاندیداهای مجلس"زیر سوال بردن خدمات دولت از سوی کاندیداها در هیات اجرایی لحاظ می شود

افراد نباید از فرصتی که نظام برای آنها فراهم کرده برای زیرسئوال بردن خدمات دولت استفاده کنند.

آوای پارسیان به نقل از چغادک نیوز: عباس جشمیدی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر اظهار داشت: افراد نباید از فرصتی که نظام برای آنها فراهم کرده برای زیرسئوال بردن خدمات دولت استفاده کنند.

وی بیان کرد: کسانی که قصد شرکت در انتخابات را دارند به جای تخریب، برنامه های خود را اعلام کنند و هرگونه سیاه نمایی خدمات نظام بعنوان خط قرمز ما به شمار می رود و در هیات های اجرایی لحاظ می شود.

فرماندار بوشهر اضافه کرد: وظیفه مجریان انتخابات نیز رعایت اصل بی طرفی، امانتداری و فراهم کردن زمینه حضور پرشور مردم و برگزاری انتخاباتی سالم است.

وی یادآور شد: آرای مردم امانتی است در اختیار مجریان امر انتخابات و هرآنچه مردم انتخاب می کنند برای ما مهم و محترم است.

جمشیدی ادامه داد: با وجود همه محدودیت های اعتباری ولی تاکنون کارها و خدمات زیادی در سطح استان انجام شده است و این ظلم به دولت است که عده ای با کمال بی انصافی در فضای مجازی خدمات دولت و نظام را هدف قرار می دهند.

وی با اشاره به شرایط خاص حاکم بر کشور گفت: امروز استکبار جهانی با عوام فریبی درصدد است به دنیا القا کند “ما خواهان مذاکره هستیم اما ایران حاضر به گفت وگو نیست.

جمشیدی بیان کرد: در این شرایط خاص توجه به ظرفیت‌های داخلی و استفاده درست از منابع مهمترین راهکار برای مقابله با دشمن به شمار می رود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به اینکه تنها یک ماه به پایان سال مالی ۹۷ باقی مانده است دستگاه هایی که هنوز اعتبارات خود را هزینه نکردند هرچه سریعتر نسبت به هزینه کرد اعتبارات خود اقدام کنند.

فرماندار بوشهر افزود: با توجه به برگزاری کمیته برنامه ریزی در شهرستان بوشهر انتظار می رود دستگاه های اجرایی هرچه سریعتر نسبت به تبادل تفاهم نامه ها و موافقت نامه ها اقدام کنند.

جمشیدی اضافه کرد: رویکرد شهرستان بوشهر بهره برداری از پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالاست که بخشی از آنها در سال های گذشته افتتاح و بخش دیگری نیز در هفته دولت و دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرند.

 

به نظر می رسد عملکرد ضعیف دولت در استان بوشهر که منتقدان بسیاری داشته و کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی نیز در محافل و نشست های انتخاباتی خود بدان می پردازند باعث شده است که فرماندار بوشهر طی هشداری به کاندیداها مبنی بر رد صلاحیت آنها مانع از این روند نقادانه شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه