سه شنبه, 23 مهر 1398 - Tuesday, 15 October 2019
کد خبـر : 4276
تاریخ انتشار: جمعه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳

دستگیری قاتل شهروند دیلمی در حین خروج از کشور

آوای پارسیان: ضاربان که سر و صورت خود را پوشانده و از خودرو بدون پلاک استفاده کرده بودند پس از این اقدام متواری و مخفی شدند.

 

 فرمانده انتطامی استان بوشهر گفت: متهم به قتل شهروند دیلمی در زمان خروج از کشور شناسایی و دستگیر شد.

 

سردار خلیل واعظی افزود: بامداد ۱۷ خردادماه سال جاری فردی ساکن یکی از روستاهای بخش امام حسن شهرستان دیلم سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت مورد تیراندازی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو قرار گرفت و فوت می کند.

 

وی اضافه کرد: ضاربان که سر و صورت خود را پوشانده و از خودرو بدون پلاک استفاده کرده بودند پس از این اقدام متواری و مخفی شدند.

 

واعظی ادامه داد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دیلم تحقیقات تخصصی، میدانی و اطلاعاتی بر اساس فرضیه های متعدد آغاز شد و در مدت ۱۴ روز تحقیقات شبانه روزی تعدادی به عنوان مظنون و مطلع به پلیس آگاهی احضار، دعوت و مورد بازجویی قرار گرفتند.

 

واعظی ادامه داد: با تکمیل مدارک و مستندات سه نفر مظنون اصلی شناسایی و عملیات دستگیری آنها در دستور کار قرار گرفت که ۲ نفر از آنان در شهرهای دیلم و گناوه دستگیر شدند.


وی بیان کرد: در ادامه عملیات پلیس نفر سوم و مظنون اصلی که قصد خروج از کشور را داشت درزمان خروج از کشور شناسایی و با اعزام کارآگاهان پلیس، متهم شب گذشته دستگیر و به دیلم منتقل شد.

 

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: فرد دستگیر شده ضمن اعتراف به تیراندازی منجر به مرگ به سمت مقتول اسلحه به کار رفته در حادثه نیز از وی کشف شد.


واعظی بیان کرد: هرچند متهم مواردی را در اعتراف های اولیه عنوان کرد اما علت اصلی این حادثه در تحقیقات تکمیلی و قضایی مشخص می شود.

 

 منبع خبر: خلیج فارس

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه