چهارشنبه, 28 شهریور 1397 - Wednesday, 19 September 2018
کد خبـر : 437
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲

پايان شرارت باند سارقین مسلح خشن در تنگستان

آوای پارسیان : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: سارقين مسلحي كه با خشونت و ايجاد رعب و وحشت سه فقره سرقت مسلحانه طی سال 95 و 96 در شهرستان تنگستان مرتكب شده بودند، شناسايي و دستگير شدند.
سردار خليل واعظي اظهار داشت: ظهر روز 22شهريورماه سال جاري دو نفر مسلح به اسلحه كلاش و تبر با استفاده از يك دستگاه خودرو پژو با سر و صورت پوشيده به پست بانك روستاي"گايي" در شهرستان تنگستان دستبرد زده و پس از سرقت مبلغ 20ميليون ريال وجه نقد متواري شدند. 
 
وي اضافه كرد: چند تيم مجرب از كاراگاهان پليس آگاهي استان و شهرستان تنگستان با اقدامات پليسي و اطلاعاتي منسجم و هدفمند هويت سارقين را شناسايي و دونفر از آنها به هويت "ح،غ" و"ع،غ" را در يك عمليات پليسي در مخفيگاهشان در شهر"خورموج" دستگير كردند. 
 
به گفته سردار واعظي دستگير شدگان كه دوبرادر مي باشند وقتي در محاصره پليس قرار گرفتند بدون توجه به دستور پليس قصد فرار داشتند كه با شليك پليس يكي از آنها زخمي و ديگري دستگيرشد. 
 
فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر با بيان اينكه متهم مجروح به بيمارستان منتقل و تحت مداوا مي باشد خاطرنشان كرد: فرد دستگير شده تا كنون به سرقت مسلحانه از پست بانك روستاي گايي، سرقت مسلحانه از پست بانك روستاي" باغك جنوبي" در مردادماه سال جاري و سرقت مسلحانه از طلافروشي در شهر "دلوار" در بهمن ماه سال گذشته با همكاري برادرش و يكي ديگر از دوستانش اعتراف كرده که متهم سوم نیزبه هویت" ع ر" بعد از ظهر امروز در یک عملیات غافلگیرانه  پلیسی در مخفیگاهش در یکی از باغ های اطراف شهر خورموج دستگیر شد.
 
به گفته اين مقام ارشد پليس: اعضاءاين باندبا خشونت تمام و ايجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت مي كردند بطوريكه كاربر يكي از پست بانك هاي مورد سرقت قرار گرفته به علت وحشت زدگي ناشي از خشونت سارقين تا چند روز پس از حادثه وضعيت روحي و رواني مناسب نداشته و قادر به تكلم نبود. 
 
وي تصريح كرد: از اين باند تاكنون يك قبضه اسلحه كلاش مورد استفاده در سرقت ها، 13تير جنگي و دو عدد تبر كه در تخريب و ايجاد رعب و وحشت از آن استفاده مي كردند، كشف شده است.
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه کردن نظر