چهارشنبه, 28 شهریور 1397 - Wednesday, 19 September 2018
کد خبـر : 442
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۲۰

زنی که سر دختر ۲ ساله‌اش را برید!

جزئیات تازه ای از پرونده مادر سنگدلی که سر فرزندش را بریده بود، فاش شد.
 
به گزارش آوای پارسیان نیمه شب چهارشنبه مأموران پلیس فسا در جریان قتل فجیع کودک دو ساله ای به نام یگانه در یک مجتمع مسکونی قرار گرفتند. پس از اعزام تیم تحقیق مشخص شد این کودک بر اثر خونریزی شدید جان باخته است و مادرش نیز بر بالینش است.
 
با گزارش حادثه به بازپرس ویژه قتل، مادر جوان بهعنوان مظنون اصلی بازداشت شد و ازسوی پلیس آگاهی تحت بازجویی قرارگرفت. تمامی شواهد و مدارک موجود علیه این مادر بود از این رو به دستور بازپرس وی بازداشت شد.ازسوی دیگر با انتقال جسد به پزشکی قانونی، علت مرگ او خونریزی شدید ناشی از بریدن سر اعلام شد و فرضیه قتل قوت گرفت.
 
درهمین حال مادر جوان که چارهای جز بیان حقیقت نداشت لب به اعتراف گشود و گفت: من در زندگی خودم شرایط مناسبی نداشتم و به دلیل اختلافات خانوادگی که داشتم از زندگی خسته شده بودم. نمیدانم شب حادثه چه اتفاقی افتاد که ازخود بی خود شدم و ناگهان چاقو را برداشته و سر دخترم را بریدم. پس از اطمینان از مرگ او خودم نیز سم خورده و خانه را آتش زدم. می خواستم هر طور شده از این زندگی راحت شوم. اما نمی دانم چگونه همسایه ها متوجه موضوع شده و آتش را خاموش کردند.
 
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي جزييات بيشتري از اين جنايت هولناك را تشريح كرد: مادري در شهرستان فسا، سر دختر بچه خود را بريد و منزل را به آتش كشيد.
 
سرهنگ «كاووس محمدي» در گفت وگو با پايگاه خبري پليس، بيان كرد: ماموران كلانتري 11 شهرستان فسا از طريق مركز فوريت هاي پليسي 110 از وقوع يك فقره قتل و آتش سوزي مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
 
وي افزود: با حضور ماموران در محل و انجام تحقيقات مقدماتي، مشاهده كردند دختر بچه 2 ساله به هويت «ي-ف» از ناحيه گردن با شئي برنده به قتل رسيده است.
 
سرهنگ محمدي ادامه داد: همزمان با تشكيل پرونده قضايي و تلاش ماموران براي دستگيري قاتل، مادر دختر بچه به هويت «ا-ك» خود را به كلانتري معرفي و اظهار كرد دخترش را به قتل رسانده و منزل را به آتش كشده و با خوردن سم نيز قصد خودكشي داشته ام.
 
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان خاطر نشان كرد: قاتل در بازجويي فني و تخصصي به قتل دختر خود اعتراف و انگيزه خود را مشكلات مالي و خانوادگي اعلام كرد.
 
محمدي تصريح كرد: با توجه به اينكه قاتل پس از قتل فجيع دخترش با خوردن سم قصد خودكشي داشته توسط ماموران به بيمارستان منتقل شد تا پس از بهبود تحقيقات از وي ادامه يابد.
 
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان گفت: برخي از خانواده ها به دليل مشكلات روحي و رواني و عدم آگاهي در مراجعه به موقع به مشاور و تشخيص بيماري روحي و رواني خود، به اقدامات مجرمانه دست مي زنند كه توصيه مي شود شهروندان مشكلات خود را با مراجعه به مركز مشاوره رفع كنند.
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه کردن نظر