دوشنبه, 05 خرداد 1399 - Monday, 25 May 2020
کد خبـر : 4619
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵

آزار جنسی دختر ۴ ساله کرمانشاهی

هفته گذشته یک دختر چهارساله در کرمانشاه مورد آزار و اذیت مدیرعامل یک شرکت خصوصی قرار گرفته است. پدر این دختر گفت: از آقای «ف. ق» شکایت کرده ایم. وکیل این خانواده هم از صدور قرار ۵۰۰ میلیونی و بازداشت متهم خبر داده است.

 

آوای پارسیان :هفته گذشته یک دختر چهارساله در کرمانشاه مورد آزار و اذیت مدیرعامل یک شرکت خصوصی قرار گرفته است. پدر این دختر گفت: از آقای «ف. ق» شکایت کرده ایم. وکیل این خانواده هم از صدور قرار ۵۰۰ میلیونی و بازداشت متهم خبر داده است.

 

چند روز پیش خبری منتشر شد که یک دختر چهارساله در کرمانشاه مورد آزار جنسی قرار گرفته است. پس از چند روز پیگیری و تماس با خانواده این دختر، آنها این موضوع را تأیید کردند و نهادهای مربوطه نیز این اتفاق را پیگیری کردند.

 

پدر این دختر می گوید: در شرکتی سرایدار بودم و آنجا کار می کردم. یک روز ساعت ۱۲ ظهر، صاحب کار من را فرستاد دنبال کاری. دخترم ظاهراً در حیاط خانه داشته بازی می کرده که صاحب کارم او را سوار ماشین کرده و بیرون برده است. اینجا یک خانه ویلایی است با دو سه هزار متر حیاط. با خود گفتم که احتمالاً دخترم را با خود به بازار برده است. چون قبلاً هم سابقه داشت و او را بیرون برده بود، اما دفعه قبل به خودمان گفته بود و در جریان بودیم و این بار اصلاً اطلاع نداشتیم.
جای ۱۹ زخم روی بدن دختر

 

 

این پدر می گوید: وقتی بچه برگشت، دیدم تمام بدنش زخمی است. او را پیش دکتر بردیم و مشخص شد ۱۹ زخم روی بدنش است و مورد آزار جنسی قرار گرفته بود. ما هم شکایت و پیگیری کردیم. بچه خودش هم می گوید که این آقا لباس هایم را کَند. حتی دادستان هم با دخترم صحبت کرد.

 

وی در مورد جزئیات این گفت وگو می گوید:
دادستان به دخترم گفت: کجا رفتید؟
دخترم گفت: نمی دانم یک جای جنگل بود.
دادستان گفت: جنگل بود یا پارک بود؟
دختر گفت: نه، جنگل بود.
دادستان باز هم پرسید: در جنگل دوستانت و بچه ها هم بودند که بازی کنید؟
دختر گفت: نه. کسی نبود. فقط ...

 

فرارو

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه