دوشنبه, 05 خرداد 1399 - Monday, 25 May 2020
کد خبـر : 4635
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸

قتل خانم دکترایرانی در سوئد با ۱۰ گلوله

زن ایرانی چند روز قبل در حالی که نوزاد دوماهه اش را در آغوش داشت، همراه شوهر سوئدی خود در خیابان سرگل منطقه ریبرش بوری شهر مالمو در حال قدم زدن بود که ناگهان مردی به آن ها نزدیک شد و شروع به تیراندازی کرد.

 

آوای پارسیان :مهاجم ناشناس ۱۰ گلوله به زن ۳۱ ساله شلیک کرد و به سرعت از محل گریخت. افرادی که شاهد این صحنه بودند، به سمت زن تیرخورده دویدند و سعی کردند او را نجات دهند. آن ها پلیس و اورژانس را از این واقعه مطلع کردند.

 

لحظاتی بعد در حالی که همه در شوک به سر می بردند، صدای انفجار از خیابانی در همان نزدیکی شنیده شد. سرانجام امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند و زن جوان و نوزاد دوماهه اش را که بر اثر پرت شدن روی زمین زخمی شده بود، به بیمارستان رساندند، اما زن ایرانی جانش را از دست داد.

 

از سویی پلیس تحقیقات خود را درباره این جنایت آغاز کرد و فهمید فردی یک خودرو را در نزدیکی محل جنایت منفجر کرده است. به همین دلیل احتمال داده شد قاتل از این اتومبیل برای حضور در محل قتل استفاده و آن را منفجر کرده است تا همه سرنخ ها را از بین ببرد.

 

کارآگاهان ابتدا به بازجویی از شاهدان عینی پرداختند. آن ها توضیح دادند قاتل ماسک به صورت زده بود و لباس مشکی به تن داشت.

 

یکی از شاهدان گفت: قتل خیلی سریع اتفاق افتاد و همه ما شوکه شدیم، اما من توانستم از صحنه فرار قاتل فیلم بگیرم.

 

کارآگاهان این فیلم را به عنوان سرنخ در اختیار گرفتند و در ادامه به تحقیق درباره مقتول پرداختند. آن ها فهمیدند این زن یک ایرانی است که سال ها قبل به سوئد مهاجرت کرده و بعد از اتمام دوران تحصیل راهی لهستان شده و در آنجا پزشکی خوانده است. مقتول به تازگی به سوئد برگشته بود و دوران کارآموزی طبابت را سپری می کرد.

 

کارآگاهان جنایی همچنین به سرنخ مهمی نیز دست یافتند و فهمیدند شوهر او که مردی سوئدی است، از تبهکاران مشهور است. این مرد عضو باندی موسوم به «ام فالانگ» است که در سوئد خلاف های زیادی از جمله ...       

فرارو

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه