پنج شنبه, 03 بهمن 1398 - Wednesday, 22 January 2020
کد خبـر : 4772
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۴۵

۲۳ باند حرفه‌ای مواد مخدر در استان بوشهر منهدم شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از انهدام ۲۳ باندحرفه‌ای مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: با انهدام این باندها در نیمه نخست امسال ۱۲.۱ تن انواع مواد مخدر در نقاط مختلف استان بوشهر کشف شد.

 

آوای پارسیان :ارسطو ترکمان‌منش ظهر امروز در نشست جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گناوه با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر در شهرها و روستاهای استان به برنامه همگانی تبدیل شده است اظهار داشت: در راستای اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف استان، طرح‌های مهمی در پیشگیری تدوین و عملیاتی شده است.

 

وی، اجرای طرح یاری‌گران زندگی را از برنامه‌های مهم امسال دانست و بیان کرد:این طرح برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بین جوانان و نوجوانان عملیاتی می‌شود.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهرصیانت از بهبودیافتگان از مواد افیونی مخدر را از دیگر برنامه‌های اجرای طرح یاری‌گران زندگی دانست و خاطر نشان کرد: این طرح امسال به صورت پایلوت در شهرستان گناوه با اولویت مدارس عملیاتی می‌‌شود.

 

ترکمان‌منش با تاکید بر نقش مهم طرح‌های آگاه سازی جامعه در کاهش اعتیاد به مواد مخدر گفت: پیشگیری و مصون و سالم سازی جامعه از مواد مخدر و قرص‌های روان‌گردان و آگاه سازی جامعه از تبعات این مواد در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

 

وی از کشف بیش از 12.1 تن مواد مخدر در استان خبر داد و خاطر نشان کرد: این میزان مواد مخدر در نیمه نخست امسال کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 28.5 درصد افزایش دارد.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با بیان اینکه این میزان مواد مخدر با انهدام 23 باند حرفه‌ای مواد مخدر کشف شد تصریح کرد: این میزان مواد مخدر با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر، اداره کل اطلاعات، دریابانی و سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر کشف شده است.

 

ترکمان‌منش آخرین کشفیات محموله موادمخدر را در منطقه عسلویه دانست و افزود: در این عملیات 13.3 کیلوگرم شیشه از سوداگران مرگ کشف شد.    

 

رکنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه