پنج شنبه, 08 خرداد 1399 - Thursday, 28 May 2020
کد خبـر : 5449
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶

گرو گرفتن کارت ملی و کارت خودروی بیمار کرونایی جهت ترخیص برای پرداخت هزینه درمان

یک بیمار کرونایی در اصفهان با اظهار تعجب از هزینه 9 میلیون و 500 هزار تومانی درمان خود، گفت: وقتی پول برای ترخیص نداشتم، مسئولین بیمارستان کارت ملی و کارت خودرو مرا گرو گرفتند تا با تهیه پول مدارک خود را پس بگیرم.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از بولتن نیوز از اصفهان : یک بیمار کرونایی در اصفهان با اظهار تعجب از هزینه 9 میلیون و 500 هزار تومانی درمان خود، گفت: وقتی پول برای ترخیص نداشتم، مسئولین بیمارستان کارت ملی و کارت خودرو مرا گرو گرفتند تا با تهیه پول مدارک خود را پس بگیرم.

 

 

 

امیر حسین حسین خانی یک شهروند اصفهانی در خصوص روند بیماری و درمان خود ب گفت: اینجانب در 28 اسفند سال گذشته با علائم بیماری کرونا در بیمارستان امین اصفهان بستری شدم.

 

 

 

وی با بیان اینکه سابقه هیچ بیماری از جمله قند خون و فشار خون ندارد، تصریح کرد: بستری اینجانب با تشخیص کرونا بود که ۲ روز در اورژانس بیمارستان و سه روز هم در ای سی یو و 2 روز هم داخل بخش بستری بود.

 

 

این بیمار اصفهانی با بیان اینکه کلا یک هفته در بیمارستان بستری بوده، افزود: هنگام ترخیص بیمارستان هزینه فاکتور که به من داده بودند باید مبلغ 9 میلیون و 500 هزار تومان پرداخت می کردم.

 

 

 

حسین خانی این هزینه را شوک آور توصیف کرد و گفت: در این مدت جز قرص جوشان، ویتامین دی و چند قرص دیگر داروی نداشتم و هر شب حضورم در بیمارستان بیش از یک میلیون و 350 هزار تومان حساب شد.

 

 

 

وی با بیان اینکه هفتم فروردین از بیمارستان ترخیص شد، افزود: با خواهش و تمنا مبلغ 2 میلیون تومان پرداخت کردم اما مسئولین بیمارستان کارت ملی و کارت خودروی ام وی ام مرا در گرو نگه داشتند تا با تهیه مابقی پول مدارک خود را پس بگیرم.

 

این شهروند اصفهانی تصریح کرد: به رغم آنکه 9 سال سابقه بیمه دارم اما در یک سال گذشته به دلیل نداشتن درآمد کافی، نتوانستم حق بیمه خود را پرداخت کنم.

 

 

حسین خانی با بیان اینکه شغلش قلم زنی در بازار اصفهان است، افزود: فعلا در قرنطینه خارج از بیمارستان حضور دارم.

 

 

وی با تقدیر و تشکر از پیگیری کارش توسط حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه، از مسئولین خواست به مشکل وی رسیدگی کنند.

 

 

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه دیروز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز از «ماجرای هزینه ۹ میلیونی بیمار کرونایی در اصفهان» خبر داد.

 

 

همچنین دیروز این نماینده از «دستور لاریجانی برای پیگیری هزینه ۹ میلیونی بیمار کرونایی در اصفهان» خبر داده بود.

 

 

پس از شیوع کرونا مسئولین دولتی اعلام کردند هزینه درمان بیماران کرونایی رایگان است.

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه