جمعه, 12 آذر 1400 - Friday, 03 December 2021
کد خبـر : 6316
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳

قتل برادر به‌خاطر انتشار عکس در فیس‌بوک

دعوای ۲برادر به خاطر انتشار یک عکس خانوادگی در فیس‌بوک با قتل یکی از آنها و زخمی‌شدن دیگری پایان یافت.

به‌گزارش آوای پارسیان به نقل از همشهری، بامداد دیروز گزارش جنایتی به قاضی ساسان غلامی، بازپرس جنایی تهران اعلام شد و او دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد.

 

 

بررسی‌ها نشان می‌داد که 2برادر با یکدیگر در ساختمانی نیمه‌کاره درجنوب تهران درگیر شده‌اند. دعوای این 2برادر با قتل یکی از آنها و زخمی شدن دیگری پایان یافته که مرد زخمی برای درمان به بیمارستان انتقال یافته بود.

 

 

در ادامه تحقیقات مشخص شد که دعوای بر سر انتشار یک عکس خانوادگی در فیس‌بوک بوده است. ظاهرا عامل جنایت که در ساختمان نیمه‌کاره کار می‌کرده چند شب قبل عکسی از یک مهمانی خانوادگی در فیس‌بوک منتشر کرده و مقتول با دیدن عکس خانوادگی که همسرش هم در آن بوده، به‌شدت از دست برادرش عصبانی شده بود.

 

 

او شب حادثه به محل کار برادرش که ساختمانی نیمه‌کاره بود رفت و بر سر همین مسئله با یکدیگر درگیر شدند. هردو چاقو داشتند که در درگیری به سمت هم هجوم برده و ضرباتی به یکدیگر زدند. در این حادثه مردی که از انتشار عکس همسرش در فضای مجازی خشمگین بود به قتل رسید و برادر دیگر در برابر اتهام قتل عمدی قرار گرفت. 

 

 

وی هم‌اکنون در بیمارستان بستری است و پس از بهبودی برای انجام تحقیق بازداشت می‌شود و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران انتقال خواهد‌یافت.

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه