چهارشنبه, 01 بهمن 1399 - Tuesday, 19 January 2021
کد خبـر : 6664
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳

سرقت‌های عجیب با همراهی دختر ۷ساله

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از بازداشت سارقی خبر داد که همراه با زن جوان و دختر هفت ساله وارد مجتمع‌های مسکونی شده و اقدام به سرقت دوچرخه می‌کردند.

 

به گزارش آوای پارسیان به نقل از تسنیم، سرهنگ چنگیز ایدون با اشاره به بازداشت سارق که همراه با زن و دختر هفت ساله برای سرقت اقدام می‌کرد، اظهار کرد: در پی چندین فقره سرقت در محدوده بزرگراه نواب و محدوده کلانتری 112 ابوسعید، مأموران کلانتری 112 ابوسعید اقدامات خود را برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان آغاز کردند.

 

 

رئیس کلانتری 112 ابوسعید افزود: پس از رصد محلهای وقوع سرقت، تصویری از یک آقا و خانمی جوان به همراه دختربچه‌ای 6 تا هفت ساله به دست آمد و مشخص شد این افراد پس از ورود به مجتمع‌های مسکونی و سرقت دوچرخه، از مجتمع خارج می‌شوند.

 

 

وی تصریح کرد: این سارقان با این ترفند توانسته بودند وارد مجتمع‌های مسکونی شوند و فردی نیز به آنها شک نمی‌کرد؛ در نهایت هویت این افراد و مخفیگاه آنها شناسایی شد و همکاران بنده با هماهنگی مقام قضائی برای بازداشت متهمان دست به کار شدند.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران پس از ورود به مخفیگاه متهمان، موفق به بازداشت زن جوان شدند اما مرد سارق از طبقه سوم به پایین پرید و موفق به فرار شد اما مجدداً مخفیگاه وی در محدوده میدان شوش شناسایی و این فرد با دستور مقام قضائی بازداشت شد.

 

 

ایدون با بیان اینکه تاکنون هفت نفر از مالباختگان از این سارقان شکایت کرده‌اند، بیان کرد: سارق مرد 10 فقره سابقه سرقت در پرونده خود دارد.

 

 

رئیس کلانتری 112 ابوسعید با بیان اینکه پرونده این متهمان در دادسرای ناحیه 34 درحال رسیدگی است، گفت: این زن و مرد با یکدیگر نسبت فامیلی نداشتند و با یکدیگر در سرقتها همکاری می‌کردند.

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه