یکشنبه, 05 بهمن 1399 - Saturday, 23 January 2021
کد خبـر : 6685
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳

اختلاف خانوادگی ۳نفر را به کام مرگ کشاند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان از قتل ۳نفر از اعضای یک خانواده به دست داماد خبر داد.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از فارس، مهدی شمس آبادی دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: ساعتی قبل مشاجره لفظی و اختلاف خانوادگی منجر به تیراندازی در یک خانواده در شهرستان زاهدان اطلاع رسانی شد که بلافاصله تیم‌های ویژه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

 

وی افزود: در همان دقایق اولیه متوجه شدیم که داماد خانواده به علت اختلافات داخلی و خانوادگی به وسیله یک قبضه سلاح شکاری به سمت پدرزن خود شلیک و وی را مجروح کرده است و پس از انتقال وی به بیمارستان از خروج سایر اعضای خانواده نیز خودداری می‌کند.

 

 

به گفته دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان، مأموران انتظامی و امنیتی حاضر در محل با استفاده از شیوه‌های تخصصی و مشاوره‌ای و پس از ساعتی گفت‌وگو موفق شدند تا ضارب را وادار به تسلیم کنند که این فرد هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

 

وی تصریح کرد: متأسفانه عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده منجر شد تا این فرد علاوه بر مجروح کردن پدر زن، سه نفر دیگر از جمله همسر، برادر خانم و یک خانم دیگر که مهمان این خانواده بوده است را به قتل برساند.

 

شمس آبادی تاکید کرد: قوه قضائیه قطعاً با این قبیل افراد که منجر به برهم زدن نظم و امنیت عمومی می‌شوند برخورد قاطع خواهد کرد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه