سه شنبه, 31 فروردين 1400 - Tuesday, 20 April 2021
کد خبـر : 6882
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ۱۱:۳۰

چرا مرد مسلح در اهواز خانواده هر دو زنش را به رگبار بست ؟

«8قربانی، حاصل خشم مرد مسلح» این حادثه هولناکی بود که دیروز در اهواز اتفاق افتاد و مردی مسلح که با خانواده 2همسرش دچار اختلاف شده بود، در اقدامی جنون آمیز پس از به رگبار بستن 8نفر از آنها، به زندگی خود نیز پایان داد. در حادثه‌ای دیگر در کرمانشاه نیز مردی شوهر خواهرش را با شلیک گلوله به قتل رساند تا با تداعی حادثه هولناک قتل 8نفر در کنگان به‌دست مردی شرور، زنگ خطر درخصوص در دسترس بودن اسلحه به صدا درآید.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از حادثه 24 -  «8قربانی، حاصل خشم مرد مسلح» این حادثه هولناکی بود که دیروز در اهواز اتفاق افتاد و مردی مسلح که با خانواده 2همسرش دچار اختلاف شده بود، در اقدامی جنون آمیز پس از به رگبار بستن 8نفر از آنها، به زندگی خود نیز پایان داد. در حادثه‌ای دیگر در کرمانشاه نیز مردی شوهر خواهرش را با شلیک گلوله به قتل رساند تا با تداعی حادثه هولناک قتل 8نفر در کنگان به‌دست مردی شرور، زنگ خطر درخصوص در دسترس بودن اسلحه به صدا درآید.

 

 

تنها چند روز پس از جنایت خونین در شهرستان کنگان واقع در استان بوشهر که در آن قاتلی مخوف 8نفر از اعضای خانواده‌اش را به قتل رساند و خودش در درگیری با پلیس به قتل رسید، صبح دیروز حادثه‌ای مشابه در اهواز اتفاق افتاد. عقربه‌های ساعت 6:45صبح را نشان می‌داد که صدای رگبار گلوله در شهرک اندیشه شیبان اهواز از حادثه‌ای هولناک خبر داد. دقایقی بعد وقتی صدای تیراندازی خاموش شد و مأموران کلانتری 18خود را به محل حادثه رساندند با صحنه تکان‌دهنده‌ای مواجه شدند. 4عضو یک خانواده شامل 3مرد و یک زن بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داده بودند و آنطور که شواهد نشان می‌داد عامل تیراندازی داماد 50ساله خانواده به نام فائز بود که بعد از به راه انداختن این حمام خون به مکان نامعلومی گریخته بود.

 

 

 

همزمان با شروع تحقیقات در محل وقوع جنایت تحقیقات در این‌باره آغاز شد. او فردی سابقه‌دار بود و این احتمال وجود داشت که باز هم مرتکب قتل دیگری شود؛ به همین دلیل تحقیقات برای دستگیری‌اش آغاز شد اما ساعتی بعد از شهر کارون خبر رسید که او 4عضو خانواده همسر دیگرش را نیز به قتل رسانده و دست به‌خودکشی زده است تا در فاصله کوتاهی 9نفر جان خود را از دست دهند.

 

 

 

او در دومین جنایت به‌سوی پدر، مادر و برادرزاده همسر دوم و پسر 9ساله ‌اش تیراندازی کرده و سپس با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده بود. اما این مرد با چه انگیزه‌ای دست به این کشتار خانوادگی زد؟ بررسی‌ها درخصوص زندگی این مرد نشان می‌دهد که او راننده و مکانیک خودروهای سنگین بود و وضعیت مالی چندان خوبی نداشت. او با وجود اینکه 2 همسر داشت اما به تنهایی در خانه‌ای کوچک زندگی می‌کرد. این مرد با همسرانش دچار اختلافات شدیدی بود طوری که سال 88به‌دلیل ضرب و جرح یکی از همسرانش دستگیر شده بود. او در سال‌های اخیر نیز اختلافات شدیدی با همسرانش داشت؛ طوری که به گواه نزدیکان قربانیان اخیرا بارها آنها و خانواده‌های‌شان را تهدید کرده بود. در همین حال جمال عالمی نیسی، فرماندار اهواز با تأیید وقوع این قتل عام خانوادگی گفت: عامل جنایت معتاد به شیشه بود که ابتدا در اهواز اقدام به قتل پدر، مادر و 2 برادر همسر اول خود در اهواز کرد و سپس با مراجعه به خانه همسر دوم اقدام به قتل پدر و مادر زن دوم، پسر خود و برادر زن دوم خود کرد.

 

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه