پنج شنبه, 16 آذر 1402 - Thursday, 07 December 2023
کد خبـر : 7182
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۵۵

بازداشت مافیای بهشت زهرا / او مجالس ختم را با کنسرت اشتباه می گرفت + عکس

مدیر حقوقی سازمان بهشت حضرت زهرا (س) گفت: فردی که به عنوان خواننده، بنای اجرا در قطعات بهشت حضرت زهرا به صورت غیرمجاز و همراه با نی و دف داشت، دستگیر و تحویل نیروی انتظامی شد. او قبلاً گفته بود؛ من مافیای بهشت زهرا هستم.

 

به گزارش آوای پارسیان به نقل از رکنا، خواننده‌ای که در مجالس ختم با ساز به اجرای برنامه می‌پرداخت و چندی پیش  خود را به عنوان «مافیای بهشت زهرا » کهتوان انجام هر کاری را در این مجموعه دارد، معرفی کرده بود، با اقدام فوری و هوشمندانه نیروهای این سازمان روز گذشته پنجشنبه ۶مردادماه دستگیر شد.محمدرضا عربلو، مدیر حقوقی سازمان بهشت حضرت زهرا اظهار داشت: صبح دیروز دژبانان ارتش گزارشی دادند مبنی بر اینکه فردی به عنوان خواننده بنای اجرا در قطعات بهشت حضرت زهرا را به صورت غیرمجاز و همراه با نی و دف داشته است که بلافاصله او دستگیر و مانع اقدامات او شدند.

 

اعلام به حضور در مجالس با ساز

وی افزود: این فرد به کلانتری منتقل شد و در آنجا اعلام کرد که در مجالس ختم وحتی ۲ سال پیش در بهشت حضرت زهرا با ساز در مجالس اجرا داشته است.عربلو تصریح کرد: براساس تصمیم نیروی انتظامی این فرد تعهد کتبی و رسمی داد تا دیگر در بهشت حضرت زهرا حضور پیدا نکند و صرفاً در این مکان با کسب مجوز از مسئولین امکان حضور و اجرا برنامه را داشته باشد و در سازمان برای مراسم غیرمجاز حضور پیدا نکند؛ زیرا مجوزی دریافت نخواهد کرد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه