یکشنبه, 23 خرداد 1400 - Sunday, 13 June 2021
کد خبـر : 4218
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۳۰

مرگ دلخراش عروس و داماد در حادثه رانندگی فارس

مرگ دلخراش عروس و داماد در حادثه رانندگی فارس

     آوای پارسیان:

براساس اعلام پلیس راه استان فارس، وقوع حوادث رانندگی در این استان 6 کشته و 6 مصدوم به دنبال داشت و دلخراش ترین آنها مرگ یک عروس و داماد بود.

به گزارش آوای پارسیان:به نقل از سایت پلیس فارس، رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک سواری پراید با یک تریلر در محور "رستم" به سمت "باشت"، 2 سرنشین خودروی سواری که عروس و داماد بودند، در دم جان باختند.
سرهنگ عبدالهاشم دهقانی گفت: برابر اعلام نظر کارشناسان، حادثه به دلیل انحراف به چپ راننده خودروی پراید رخ داده بود.
2 کشته و 6 مجروح حاصل برخورد 405 با تیبا 
رئیس پلیس راه جنوب استان فارس نیز گفت: بر اثر برخورد یک سواری تیبا با یک پژو 405 در محور "خنج" به "قیروکارزین"، 2 نفر کشته و 6 نفر مجروح شدند.
سرهنگ حمدالله هوشمندی افزود: این حادثه شب گذشته رخ داد و طی آن یک پژو 405 با 4 سرنشین پس از برخورد با یک راس الاغ، با یک سواری تیبا با 4 سرنشین برخورد کرد.
وی افزود: در این حادثه راننده پژو 405 و یکی از سرنشینان تیبا در دم فوت کرده و 4 سرنشین دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.
این مقام پلیس راهور فارس گفت: کارشناسان علت وقوع این حادثه را به صورت 50 درصد صاحب احشام به دلیل رها کردن حیوان در جاده و 50 درصد رانندگان 2 خودرو به دلیل عدم توجه به جلو، اعلام کردند.
واژگونی موتورسیکلت درجاده قائمیه با 2 کشته 
رئیس پلیس راه شمالی استان فارس همچنین از وقوع یک حادثه واژگونی موتورسیکلت و کشته شدن 2 نفر در محور قائمیه به سمت نورآباد خبر داد.
عبدالهاشم دهقانی گفت: یک دستگاه موتورسیکلت با 2 سرنشین در محور قائمیه به نورآباد، واژگون شده و هر دو سرنشین در دم جان باختند.
رئیس پلیس راه شمالی فارس علت این حادثه را بی توجهی راننده موتور به جلو اعلام کردند.

منبع خبر:ایسنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه